Українська військова техніка славиться в усьому світі, те ж саме стосується і військової екіпіровки. Українське підприємство “Темп-3000“, розташоване в смт Ворзель (Київська область), розробило шолом “Каска М1, який здатний впоратися з пострілами від безлічі зброї. Наприклад, після 5-ти пострілів з “Парабелуму” (9×19 мм) з п’яти метрів, на ньому не було практично ніяких візуальних пошкоджень. Відповідно, життя людини було в цілковитій безпеці.

Каска М1” виготовляється з параамідной тканини, яку розробляє компанія “Тейджін-тварон”. Після цього на тканину наноситься полімерне термореактивне зв’язуюче і в підсумку виходять препреги (композиційні матеріали-напівфабрикати). Саме препрегова технологія дає можливість виготовляти різні монолітні вироби дуже складної форми. Крім цього, в виготовленні “Каска-М1” використовується матеріал – надвисокомолекулярний поліетилен або ж іншими словами – UHMW PE.

Шолом

Шолом “Каска-М1”

Фахівці підприємства “Темп-3000” значно посилили пулестійкість моделі і додали захист від осколків. За ДСТУ шолом відповідає класу 1-А, за стандартом NIJ США – класу 3-А. “Каска М1” набагато легша, ніж її світові аналоги. Підшоломник додатково захищений і практично непомітний для тепловізорів. На шолом можна кріпити ліхтар, комбат-камеру та інше.