Користувачі Apple незабаром зможуть отримувати повідомлення про вихід нових фільмів, а також їх трейлерів. Крім цього клієнти компанії зможуть дізнаватися про наявність квитків на всі новинки кіно. Для цього Apple відправила патентну заявку в американське бюро з реєстрації товарних знаків і патентів, яке і опублікувало інформацію про новий сервіс компанії.

Новий додаток Apple буде повідомляти користувачам про те, де буде йти нова стрічка і про наявність квитків на кіноновинки для покупки або передзамовлення. Цей сервіс також може бути пов’язаний з Apple TV і Apple Music, в такому випадку він буде повідомляти ще й про нові шоу і музику.

У патенті уточнюється, що новий сервіс Apple буде лише повідомляти й нагадувати користувачам про контент, який вже доступний або з’явиться незабаром. Крім цього, додаток буде відстежувати місце розташування користувача, щоб запропонувати йому найактуальнішу інформацію про кіноновинки в найближчих кінотеатрах, а також найзручніших способах покупки квитків.

Сервіс буде досить гнучкий у налаштуванні, користувачі програми зможуть підписуватися на розсилку інформації тільки на певні фільми, а також кінотеатри. Таким чином можна буде отримувати лише саму потрібну інформацію відсіваючи зайву.