Про купівлю компанією Apple стартапу Perceptio стало відомо агентству Bloomberg, якому про це повідомили співробітники “яблучної” корпорації, підтвердивши інформацію про придбання.

Стартап придбаний Apple займається розробкою штучного інтелекту для мобільних телефонів, який зможе обмежити користувачів від використання хмарних технологій. Даний стартап пропонує нову ідею для розробки сучасної технології розпізнавання зображень, головною відмінністю якого буде можливість не звертатися до зовнішніх інформаційних сховищ. Perceptio створює нову систему глибокого навчання для телефонів, за допомогою якої пристрої зможуть розпізнавати зображення не використовуючи даних із зовнішніх бібліотек.

Один із співробітників компанії “Еппл” Колін Джонс заявив, що періодично компанія скуповує невеликі цікаві стартапи і не обговорює ці події, а також подальші плани, пов’язані з ними.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що компанія Apple готується запустити сервіс для любителів кіно, який завжди нагадуватиме про кіноновинки і кінотеатри, в яких вони будуть проходити. Також за допомогою цього сервісу можна буде придбати квитки або зробити передзамовлення.