“Гуглу” сьогодні 17! Ні, компанія Google розпочала свою роботу не 27 вересня, а на кілька тижнів раніше. Однак саме 27 вересня приймання вважати днем народження корпорації, адже рівно 17 років тому Google офіційно отримав підтвердження нового домену та системи.

Святковий дудл

Святковий дудл

Трохи про історію великої компанії. ОК, Google, з чого ж усе почалося?

17 років, це вже досить солідний вік для компанії, навіть якщо вважати за людськими мірками. Сьогодні керівництво Google вирішило дати більш детальну інформацію про свою історію, про що можна дізнатися якщо перейти по-святковому Дудля на головній сторінці пошукової системи. Ми ж коротко розповімо про історію цього пошуковика.

Все почалося ще в 1995 році, коли Сергій Брін зустрівся з Ларрі Пейджем. Після закінчення університету Мічігану 22-річний Ларрі Пейдж планував продовжити своє навчання в Стенфорді і в цьому йому допоміг 21-річний Сергій Брін. Всього через 1 рік вони створили свій перший пошуковик – BackRub.

Через ще 1 рік Ларрі і Сергій перейменували свій пошуковик у вже звичний Google і зареєстрували для неї домен. Доменне ім’я google.com було зареєстровано 15 вересня 1997 року, однак підтвердили реєстрацію лише 27 числа. Саме цей день в подальшому і буде вважатися днем ​​народженням найпопулярнішого пошукача в світі.