Facebook разом з французькою компанією Eutelsat має намір забезпечити більшу частину африканського континенту інтернетом, для цього буде розроблений спеціальний супутник. Про це йдеться в офіційному прес-релізі компанії Марка Цукерберга.

За інформацією французького видання EurActiv, над даним проектом супутника, який отримав назву AMOS-6, Facebook буде працювати у співпраці з французьким оператором супутникового зв’язку Eutelsat. Цю подію прокоментував також глава Facebook Марк Цукерберг, заявивши, що після того як супутник буде виведений на орбіту, він “зависне” над Африкою, і зможе покрити більшу частину континенту.

За даними Facebook, тільки в Нігерії та Кенії інтернетом користується приблизно 20 мільйонів чоловік, велика частина з яких заходить в Мережу через мобільні гаджети.

Марк Цукерберг

Марк Цукерберг (www.3dnews.ru)

Нагадаємо, у вересні цього року Марк Цукерберг зробив заяву під час Генасамблеї ООН, в якій запевнив усіх, що інтернет здатний допомогти ООН у досягненні їх цілей, а саме у виведенні більше 150 мільйонів людей по всьому світу з бідності. За твердженням голови “Фейсбук”, всесвітня мережа допомагає обмінюватися знаннями і створює безліч робочих місць.