Презентація флагмана HTC 10 пройшла 12 квітня в Лондоні, тайванська компанія представила британській публіці пристрій, над яким працювала протягом останнього року. При його розробці враховувалося безліч факторів, головний з яких – це відгуки користувачів, саме завдяки цьому смартфон вийшов гідним уваги. Найпотужніша камера, першокласний звук і просто нереальна продуктивність – все що повинен мати справжній флагман.

HTC 10

HTC 10


Дизайн HTC 10

Дизайн новинки дуже впізнаваний і елегантний. Завдяки металевому корпусу смартфон виглядає дорого і надійно. Творці HTC 10 поставилися дуже серйозно до процесу складання та зробили його більш зносостійким.

Камера HTC 10

Обидві камери смартфона оснащені оптичною стабілізацією зображення і збільшеною діафрагмою f/1.8, що робить їх одними з найкращих на нинішньому ринку мобільних пристроїв. Взагалі про камеру HTC 10 можна говорити дуже довго: нова система лазерного автофокусування, покращений сенсор, якісні фото за умови поганої освітленості і багато іншого. Якість фотографії можна оцінити, лише поглянувши на це фото:

Якість фото HTC 10

Якість фото HTC 10

Будова основної камери HTC 10

Будова основної камери HTC 10


Звук HTC 10

Крута камера – це звичайно добре, але коли і звук на висоті, то відразу стає зрозуміло, чому цю модель так довго чекали. HTC 10 може знімати відео у форматі , при цьому вперше в історії смартфон отримав можливість записувати 24-бітний звук Hi-Res Audio. У даній якості користувач зможе почути в 256 разів більше деталей, також аудіо відтворює в 2 рази більший діапазон частот. Це все відбивається на правдоподібності відеозапису, який стає практично живим.

HTC 10 забезпечили дуже потужним підсилювачем для навушників

HTC 10 забезпечили дуже потужним підсилювачем для навушників

HTC 10 забезпечили дуже потужним підсилювачем для навушників, високоефективним ЦАПом, і можливістю перетворювати звук з формату 16 біт в 24 біт. Звукові спотворення знизилися до мінімуму, залишивши лише чистий якісний звук. А що ще потрібно справжньому меломанові?

Продуктивність HTC 10

HTC 10 є просто надпродуктивним смартфоном, його додатки відкриваються в 2 рази швидше, функціонують набагато краще, а екран отримав розширення Quad HD, що може передати на третину більше колірних відтінків. Крім цього дисплей на 50 відсотків швидше реагує на торкання. Сканер відбитків пальців може розблокувати пристрій всього за 0.2 секунди, при цьому алгоритм розпізнавання з часом буде поліпшуватися і працювати ще швидше.

Ну і в цілому, що ми маємо на борту HTC 10:

  • Чудовий 5.2-дюймовий дисплей і захист Gorilla Glass;
  • Процесор Qualcomm Snapdragon 820;
  • 4Гб оперативної пам’яті;
  • 32Гб внутрішньої пам’яті і роз’єм для карти microSD;
  • Акумулятор на 3000 мАг і підтримку Quick Charge0;
  • 2 потужні камери: основна на 12 мегапікселів, з підтримкою 4К і лазерним автофокусом. Фронтальна – 5 мегапікселів і поліпшеною системою для Селфі;
  • Одна з кращих на ринку аудіосистем + підсилювач для навушників.

Сріблястий HTC 10

Сріблястий HTC 10

Передзамовлення на HTC 10 можна зробити, починаючи з 13 квітня. Ціна флагмана – 699 доларів. На даний момент модель доступна в двох кольорах – темно-сірому і сріблястому, але незабаром додасться також в золотистому і червоному корпусі.