У світі відеоігор гряде чергова глобальна подія, компанія Ubisoft готує до випуску нову частину бойовика Far Cry, який отримав назву Primal. Дана частина шутера буде зовсім несхожа на всі попередні, в яких події розгорталися в сучасному світі, в Primal гравці потраплять в кам’яний вік. Про дану подію повідомляє “Лента“.

Гравці 5-ї частини бойовика будуть управляти досвідченим мисливцем з кам’яного століття Таккаром, який залишився один після загибелі всього племені. Таккар буде битися з величезними і дуже небезпечними тваринами, такими як мамонт або шаблезубий тигр. Герой буде робити все, чим займалися печерні люди, майструвати собі зброю з кісток тварин, добувати вогонь, полювати, відбиватися від небезпечних звірів, а також боротися з іншими племенами.

Виконавчий продюсер шутера Ден Хей вважає, що перенести дії Far Cry в кам’яний вік вийшло завдяки дуже гнучкою концепції гри. Чим більше команда розробників працювала над новою частиною, тим більше розуміла, що цей задум приречений на успіх.

Far Cry Primal випустять на трьох платформах, спочатку гра в лютому 2016 року вийде для Xbox One і PS4, після чого в березні для PC.