Nokia 1100 став найбільш продаваним телефоном у світі, даний пристрій було продано по всьому світу в кількості 250 мільйонів штук. Крім того, ця модель знаходилася на ринку цілих 5 років, що є просто неймовірною цифрою в наш час.

Здавалося, що в наш час немає нічого більш продаваного на ринку сучасних технологій, ніж смартфони iPhone. Нещодавно компанія Apple випустила пару новинок на ринок iPhone 6s і 6s Plus, які всього за тиждень розійшлися тиражем в 13 мільйонів екземплярів, що на третину більше, ніж розійшлися торік iPhone 6. Але навіть ці неймовірні продажу ніяк не можуть конкурувати зі старою моделлю Nokia 1100, яка була представлена ​​ще в 2003 році і протрималася на ринку цілих 5 років. За цей проміжок часу дана модель була продана по всьому світу в кількості 250 мільйонів штук і навіть стала мільярдним телефоном компанії, проданим за весь час існування Nokia.

Nokia 1100

Nokia 1100

Nokia 1100 не могла похвалитися якимись функціями, крім однієї, телефон був неймовірно міцним, а його батарея тримала заряд набагато більше своїх конкурентів, та й зараз вона здатна в цьому параметрі перемогти безліч сучасних моделей. Телефон був оснащений монохромним 4-рядковим екраном, ліхтариком, можливістю зміни корпусу і супер-грою того часу “Змійкою”.