Будьте уважні, Facebook-вірус дістався до України. Кілька днів тому вірус, який поширюється через соціальну мережу Facebook, вразив безліч комп’ютерів користувачів з США і Західної Європи, а тепер добрався і до України. Поширюється він дуже просто, за допомогою спаму, кіберзлочинці розсилають посилання на відеозаписи, перегляд яких активує установку шкідливого софту на комп’ютер.

Як це відбувається? У Facebook користувачеві приходить повідомлення, наприклад, хтось із друзів зазначив його в своєму пості. У цьому ж пості розміщено посилання на відеоролик, переглянувши який і активується установка вірусу. У свою чергу вже новий заражений комп’ютер починає поширювати цей файл далі, заражаючи інші акаунти в соціальній мережі Facebook.

Як його видалити? Від даного шкідливого розширення можуть постраждати користувачі будь-яких браузерів. Щоб вилікувати свій аккаунт від цього вірусу потрібно завершити підозрілі процеси, наприклад, April First Prank Toolkit, а також видалити всі пости з даними відео і почистити Facebook від підозрілих доповнень.