Компанія Motorola випустила смартфон з надміцним екраном, який практично не можна розбити. Смартфон Droid Turbo 2 оснащений дисплеєм, зробленим за технологією ShatterShield і складається з двох шарів, з внутрішнього і зовнішнього. Зовнішній шар є захисним і легко замінюється у разі будь-якого пошкодження. Про це повідомляють закордонні ЗМІ.

Фахівці прийшли до висновку, що такий екран дуже швидко може стати проривом на ринку смартфонів і додасть моделі популярності. Своє бажання розробити смартфон з таким потужним екраном представники Motorola пояснили дуже просто, за їхніми даними, кожні 2 секунди у світі розбивається принаймні 1 екран мобільного телефону. Статистика також говорить про те, що в понад 60 відсотків випадків господарі цих розбитих пристроїв відмовляються від ремонту, через завищену вартість послуги і комплектуючих.

Motorola Droid Turbo 2 отримав 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 810 з частотою 2 ГГц, 3 Гб ОЗУ, а також потужну основну 21-мегапіксельну камеру і 5-мегапіксельну фронтальну камеру. Акумулятор пристрою зможе працювати в режимі “змішаного” використання близько 48 годин. Купити новинку від Motorola можна буде вже 29 жовтня.