Відомий аналітик Джим Манстер поділився своїми даними щодо майбутньої нової лінійки смартфонів iPhone. Манстер вважає, що головною фішкою і відмінністю iPhone 7 від усіх попередніх смартфонів Apple, буде відсутність кнопки Home, що в свою чергу дозволить досить серйозно збільшити екран пристрою. Крім цього, в новинці від Apple, буде нове сапфірове скло, що виготовляється з штучного сапфіра і поки що не має конкурентів по міцності і стійкості до подряпин. Зміни торкнуться і акумулятора, він стане на порядок потужніше.

До цього Джим Манстер оцінював зникнення кнопки “Додому” приблизно в 50 відсотків. Її відсутність дозволить зробити пристрій “безрамковий”, що стало досить популярним серед пристроїв на Android. Однак кнопка може залишитися через сканер пальців TouchID, який теж буде присутній в новинці, але на думку Манстера, ця кнопка може виявитися на боковій панелі смартфона.

Також є припущення, що Apple, впровадить в екран новинки дактилоскопічний датчик, так як дана патентна заявка вже є у компанії. Це нововведення поки що ніхто не підтверджує, але точно відомо, що компанія обмірковувала такий варіант.

Ось як може виглядати новий iPhone 7: