Дизайн соцмережі “ВКонтакте” повністю змінився! Це змогли помітити лише ті користувачі, які приєдналися до тестування цього оновлення. До слова, чутки про нього з’явилися ще в січні 2016 року.

Про те, скільки зайняло часу створення оновлення дизайну розповів Андрій Рогозов – операційний директор ВК. Створення нових інтерфейсів зайняло приблизно півтора року, за цей час був перероблений буквально кожен розділ соціальної мережі. На думку Рогозова, після редизайну мобільний додаток і веб-версія стали візуально більш схожими, що в подальшому позитивно позначиться на впізнаваності і зручність “ВКонтакте”.

Новий дизайн ВК

Новий дизайн ВК

Ліве меню значно змінилося, там стало менше пунктів, найпопулярніші розділи тепер знаходяться у верхній частині екрану. Крім цього у верхній частині нині і розділ “Повідомлення”.

У новій версії ВК стрічка новин поділена на 2 блоки, що за заявою розробників, зроблено для зручності користувачів, адже тепер в ній стало легше орієнтуватися. Кардинально змінився розділ “Повідомлення”, в правій частині виводиться поточне листування, а в лівій – останні діалоги. Перегляд фотографій виглядає зовсім по-іншому, коментарі відображаються праворуч, це зроблено для того, щоб користувач міг дивитися фото і одночасно читати відгуки до нього.

ВКонтакте оновила дизайн

ВКонтакте оновила дизайн