Розумна стрічка” ВК тепер не тільки краще, але і з’явилася в мобільному додатку. Після поновлення, 29 березня, можна перейти в режим “розумної стрічки” на девайсах і найцікавіші записи будуть розташовані вище за інші, при цьому жодна новина не пропаде зі стрічки, їх розміщення відповідатиме актуальності. Для цього потрібно перейти в розділ новин і натиснути “Показати найцікавіші”. Варто додати, що дана функція давно присутня на повній версії, оновлення додало в неї більш досконалий алгоритм.

Ця функція дуже корисна для тих користувачів, у яких безліч друзів і підписок на різні групи\спільноти, і відповідно через це перевантажена стрічка новин. Новий корисний алгоритм зможе висмикнути з сотень постів найцікавіші і розмістити їх вгорі стрічки.

29 березня в ВК оновився алгоритм

29 березня в ВК оновився алгоритм “розумної стрічки” новин

Над оновленням даного алгоритму розробники “ВКонтакте” працювали багато місяців, при цьому враховували безліч різних чинників. Наприклад, він буде враховувати частоту відвідування вами джерела, наскільки актуальний його запис і як активно його обговорюють. В цілому, на відбір актуальних новин впливає не один десяток характеристик.

В наш час, коли інформації з кожним днем ​​стає все більше, “розумна стрічка” не тільки допоможе заощадити час, а й значно зменшить шанси пропустити щось важливе. Так чи інакше, незважаючи на допомогу “розумної стрічки”, потрібно час від часу перевіряти свої підписки на джерела і відписуватись від неактуальних.