Компанія Google турбується за своїх користувачів незалежно від їх віку, для самих маленьких з яких був випущений спеціальний пошуковик Kiddle. Даний сервіс призначений спеціально для дітей і будь-який запит буде видавати лише самий безпечніший контент, виключаючи будь-яку інформацію для дорослих.

Крім цього в Kiddle досить вдосконалена структура видачі пошукових запитів. Першими у видачі сайти, написані спеціально для дітей, далі в списку дорослі сайти, які максимально безпечні для дітей і складаються з зрозумілою будь-якій дитині інформації. Останніми в списку видачі йдуть також безпечні для юних користувачів сайти, однак з більш важкою для сприйняття інформацією.

Пошуковик Kiddle зручний ще й тим, що вся знайдена за допомогою нього інформація містить великі ілюстрації та збільшений шрифт, що сприяє кращому орієнтуванню дитини серед результатів пошуку.

Результати пошуку за запитом

Результати пошуку за запитом “Harry Potter”

Для компанії Google це не перший винахід для дітей, так як нещодавно була створена безкоштовна програма контролю завантаженного відеоконтенту з сервісу YouTube – YouTube Kids. Даний софт дозволяє батькам повністю контролювати весь завантажений контент, обмежувати час перегляду і навіть вимикати функцію пошуку. На даний момент програма доступна лише в США.