Компанія Apple порадувала користувачів iPhone оновленням “операційки” iOS 9.2 до версії 9.2.1. Апдейт був випущений в основному для того, щоб виправити “Помилку 53”, яка виводила з ладу пристрій після ремонту сканера відбитків пальців в неофіційному сервісному центрі.

Для того щоб оновити  iPhone необхідно підключити його до iTunes, після чого він автоматично завантажить апдейт. Але оновлена ​​прошивка не виправить сканери Touch ID встановлені у неофіційних дилерів, так що в разі такої заміни все ж потрібно буде звернутися в офіційний сервіс.

Touch ID в iPhone 6

Touch ID в iPhone 6

У компанії Apple також пояснили, що офіційні Touch ID проходять ретельну перевірку перед тим як покинути фабрику, тому в пристрій можна поставити неофіційний сканер. У зв’язку з чим всі користувачі iPhone, які заплатили за ремонт гаджета в неофіційному сервісі можуть звернутися в AppleCare і зажадати компенсацію.

Нагадаємо, користувачі Apple недавно зіткнулися з ще одним багом, який проявиться якщо перевести дату на пристрої на 1 січня 1970 року. Більш детально про цю помилку і про те, що з цього приводу кажуть в Apple, читайте в нашій статті.