“Яблукомани” в розпачі, виявляється будь який iPhone можна з легкістю заблокувати, перетворивши його в звичайну “цеглину”, ну або в дуже дорогу “цеглину”. Для того щоб це зробити потрібно всього на всього зайти в налаштування і змінити дату на 1 січня 1970 року. І не здумайте зараз це перевіряти. Про це повідомляється на порталі Reddit.

Але поспішаємо порадувати тим, що старі моделі, на яких встановлена ​​”операційка” раніше версії iOS 8 або 9, не страждають від цієї проблеми. Але якщо ж у вас iPhone з оновленим iOS, то встановивши дату на 1 січня 1970 року і перезагрузив телефон він включиться, але далі заставки з традиційним яблуком справа не піде.

Не міняйте дату на своєму iPhone на 1 січня 1970 року, так як після цього він перестане включатися

Не міняйте дату на своєму iPhone на 1 січня 1970 року, так як після цього він перестане включатися

Методом проб і помилок користувачі iPhone з’ясували, що від цієї проблеми страждають тільки пристрої на чіпах A7, A8, A8X і A9, A9X. Керовані 64-бітної версією операційної системи iOS.

Крім усього іншого користувачі порталу Reddit з’ясували, що перетворити свій гаджет в “цеглину” можна і використовуючи публічні мережі Wi-Fi. Через сервер мережі злодії можуть направити на iPhone шкідливі запити, які перевстановлять дату на пристрої і заблокують його.

Але якщо вже таке і сталося з вашим улюбленим смартфоном, то не впадайте у відчай, вирішити дану проблему можна за допомогою ремонту пристрою в сервісному центрі.