У соцмережі Twitter відбулися зміни, тепер все твіти в стрічці ранжируватимуться за популярністю, і користувачі не зможуть випустити з виду важливу інформацію. Ця функція чимось схожа на ранжування в Facebook, де всі популярні пости також збудовані за популярністю.

На думку керівництва компанії, це оновлення функціоналу стане корисним в першу чергу для тих користувачів, які підписані на сотні і тисячі різних акаунтів. “Тепер зайшовши в свій “Твіттер” аккаунт ви вже точно не пропустите важливе повідомлення” – йдеться в повідомленні компанії.

Твіти тепер можна ранжувати за популярністю

Твіти тепер можна ранжувати за популярністю

Нова функція буде працювати наступним чином: всі важливі і популярні твіти йтимуть поверх інших, які в свою чергу будуть, як і раніше, відображатися в хронологічному порядку. Щоб активувати цю функцію потрібно зайти в налаштування свого облікового запису і перейти у вкладку “Контент”. Далі поставте галочку під пунктом “Show me the best tweets” і насолоджуйтеся своєю оновленою стрічкою.

У мобільному додатку Twitter дана функція вже працює і на думку розробників, користувачі стали робити більше ретвітів і ставити більше лайків. Проте основна версія сайту ще не до кінця перейшла на це оновлення і скористатися ним можуть не всі, але найближчим часом вона буде розгорнута глобально.