Як звільнити місце на iPhone і iPad? Дане питання хвилює, мабуть, більшість користувачів цих “яблучних” пристроїв, але на щастя вихід з даної ситуації є. Для цього вам потрібно буде зробити лише кілька нескладних дій.

Хочете звільнити місце на iPhone або iPad? Легко!

Хочете звільнити місце на iPhone або iPad? Легко!

Ну що ж, давайте зробимо невелике генеральне прибирання на вашому девайсі. Що для цього потрібно?

Перезавантажувати ваш пристрій частіше. Якщо перезавантажувати iPhone або iPad щодня всього 1 раз, то це не тільки підвищить продуктивність, але і видалить весь системний кеш.

Крім цього потрібно робити жорстке перезавантаження. Для жорсткого перезавантаження або іншими словами хард-ресета, потрібно натиснути і утримувати кнопку Home, поки не з’явиться логотип “Еппл”. Дане перезавантаження не потрібно виконувати щодня, але якщо його робити раз на тиждень, то це видалить з пристрою всі кешировані і тимчасові файли.

Видаляємо зайві програми та ігри. Відмовившись від рідко використовуваних ігор і додатків можна звільнити багато місця. Покопавшись у себе в девайсі кожен зможе знайти як мінімум одну гру або додаток, яким ви або ніколи не користувалися, або користуєтеся вкрай рідко.

Не засмічуйте місце на пристрої непотрібними іграми і додатками

Не засмічуйте місце на пристрої непотрібними іграми і додатками

Видаляємо файли оновлення. Операційка iOS через Wi-Fi підвантажує нове оновлення і якщо ви не маєте наміру його ставити, то немає сенсу тримати його на пристрої. Видаливши файл з прошивкою можна звільнити досить багато місця.

Щоб це оновлення знову не довантажилось автоматом, його можна відключити. Для цього заходимо в Налаштування, переходимо в iTunes Store, далі App Store і вимикаємо Оновлення, перетягнувши бігунок в меню.

Видаляємо голосову пошту. Старі голосові повідомлення можуть серйозно засмітити пам’ять пристрою, тому потрібно їх видалити. Для цього заходимо в розділ Телефон, далі Автовідповідач і виділивши всі повідомлення натискаємо кнопку Видалити.

Але це ще не все. Всі вилучені повідомлення, як і раніше залишаються на телефоні в папці. Щоб очистити цю папку заходимо знову в розділ Телефон, далі переходимо в Дистанційні повідомлення і натискаємо очистити всі.