У топ-5 рейтингу мільярдерів за версією Bloomberg відбулися невеликі зміни. Мексиканський мільярдер Карлос Слім і американський підприємець Джефф Безос втратили свої позиції в рейтингу. Зовсім інша ситуація у Марка Цукерберга, який увірвався в топ-5 і зайняв четверту сходинку.

Недавнє закриття торгів в Нью-Йорку завершилося тим, що грошовий стан Цукерберга, глави Facebook, досяг $50 мільярдів! У свою чергу Марк вибив з топ-5, найбагатших людей за версією Bloomberg, Карлоса Сліма, мексиканського мільярдера і власника холдингової компанії Grupo Carso. Слім по закінченню торгів втратив 2,6% стану ($1,3 млрд), за рік його збитки склали 6,3% ($3,3 млрд). Крім цього Цукерберг змістив з 4-го рядка главу Amazon Джеффа Безоса, який всього за 1 день втратив 3,6% свого стану ($1,9 млрд), за рік підприємець став біднішим на 17,7% ($ 10,6 млрд).

Глава Amazon Джефф Безос

Глава Amazon Джефф Безос

Незважаючи на цю статистику дані Нью-Йоркської фондової біржі говорять про інше. Хоч глава Facebook став багатшим, але акції його компанії подешевшали на 0,4% і тепер вартість 1 акції складає $114,61. Однак акції Amazon зазнали ще більшого падіння -3,95%, вони стали дешевше на $22,71 і тепер вартість акції в межах $552,1.

Глава корпорації Microsoft Білл Гейтс

Глава корпорації Microsoft Білл Гейтс (igate.com.ua)

Крім цього Марк Цукерберг єдиний з топ-5, чий статок протягом року не зменшився, а збільшився. Глава Facebook став багатшим на $4,2 мільярда. Наприклад глава корпорації Microsoft Білл Гейтс протягом року втратив $5,1 млрд, але тим не менше займає перший рядок рейтингу з $78,7 млрд. На другому місці Амансіо Ортега, засновник Inditex втратив $3,6 млрд, на даний момент його стан оцінюється в $69,3 млрд. Третю сходинку посідає відомий інвестор Уоррен Баффер з мінусом в $2,7 млрд за рік, проте на його рахунку все ще залишається $59,6 млрд.