Користувачі “ВКонтакте” встановили новий рекорд. Юзери соціальної мережі минулого тижня зуміли відправити більше п’яти мільярдів повідомлень за добу, а зростання кількості повідомлень збільшилось на 67% в порівнянні з квітнем 2015 року. Збільшення популярності в самій компанії пояснили сезоном і збільшенням зростання попиту на використання мобільних месенджерів.

Операційний директор “ВКонтакте” Андрій Рогозов зазначив, що компанія традиційно є лідером серед мобільних додатків Росії, випереджаючи інші соцмережі.
Незалежна дослідницька компанія TNS повідомила, що “ВКонтакте” за станом на кінець 2015 року займав перше місце в категорії “аудиторія додатків на мобільних пристроях” в російських містах з не менш 700 тисячами жителів, випереджаючи WhatsApp і Facebook

Андрій Рогозов повідомив, що головне завдання “ВКонтакте” – залишатися самим сучасним, зручним, естетичним способом спілкування в Інтернеті. За інформацією Рогозова щомісяця в соцмережу заходять до 90% користувачів рунету, в середньому кожен юзер з РФ проводить 17% свого часу в Мережі саме в “ВКонтакте”. Згідно власної статистик кожен місяць в одну з найбільших соцмереж Європи заходять більше 86 млн користувачів, а загальна кількість акаунтів “Вконтакте” досягає 300 млн.