Сьогодні, 4 лютого 2016 року, виповнюється 12 років з дня заснування самої популярної соціальної мережі в світі, творіння Марка ЦукербергаFacebook. На честь свого дня народження керівництво соцмережі запустило нову незвичайну функцію, назвавши її “День друзів“. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Опція “День друзів” автоматично створює для кожного користувача соціальної мережі відеопідбірку про його друзів. Таким чином керівництво Faceboook вирішило приєднати користувачів соцмережі до свого свята. В Україні опція “День друзів” вже доступна. Користувачам зверху новинної стрічки пропонується скористатися новою опцією, можна вибрати або ручне, або автоматичне створення відеопідбірки з особистих фото.

Функція чимось схожа на “Огляд року”, яка з’являється на Facebook в кінці року і показує всі найголовніші події користувача, що відбулися за минулий рік.

Компанія Facebook була заснована 4 лютого 2004 року

Компанія Facebook була заснована 4 лютого 2004 року

Нагадаємо, Facebook є найпопулярнішою соцмережею у світі. Щомісяця нею активно користується 1,59 млрд чоловік, цей показник був узятий за підсумками 4-го кварталу 2015 року. За рік приріст активних користувачів склав 14%! Разом з активними користувачами ростуть і доходи компанії, які за 4-й квартал минулого року зросли на 50%, якщо порівнювати з цим же періодом 2014 року.