Корпорація Google на вершині, однак більш правильно буде сказати, що номером 1 серед найдорожчих компаній світу тепер є холдинг Alphabet Inc., який і володіє раніше згаданою корпорацією. Біржові торги 1-го лютого завершилися для компанії Apple втратою першого рядка, тепер “Яблучна” корпорація розмістилася на другому місці за величиною капіталізації. Про дану подію у світі найвідоміших і прибуткових компаній світу повідомляють закордонні ЗМІ.

Компанія Alphabet Inc. обійшла Apple на $33 млрд, капіталізація першої становить $568 млрд, другої – $535 млрд. Виходячи з фінансового звіту Alphabet Inc. за 4-й квартал 2015 року, її чистий прибуток за останні 3 місяці минулого року збільшився в річному численні на 5,3% і склав $4,9 млрд. Що стосується виручки, то вона зросла за той же період на 17,8% і склав $21,3 млрд.

Що входить в холдинг Alphabet Inc.?

Що входить в холдинг Alphabet Inc.?

Раніше лідером за величиною капіталізації була компанія Apple, яка в свою чергу змістила з вершини компанію Microsoft. До дітища Білла Гейтса в лідерах перебувала компанія IBM.

Нагадаємо, компанію “Гугл” заснували в далекому 1998 році. Головним її активом є пошукова система, яка одного разу була створена як навчальний проект студентів Ларрі Пейджа і Сергія Бріна.

Починаючи з 11 серпня 2015 року корпорація Google провела масштабну реструктуризацію. Всі її підрозділи, які займалися розробками, що не відносяться до інтернет-бізнесу, були оформлені як окремі компанії і увійшли до холдингу Alphabet Inc. разом з Google.