Сьогодні, 22 січня, рівно 151 рік з дня народження відомого американського хіміка Уілбура Сковілла. Він став відомий завдяки своїй “таблиці пекучості” (Шкала пекучості Сковілла), в яку входить перелік перців і хімікатів натурального походження від найслабших по пекучості, до просто “забійних”. На честь винахідника і його “пекучої таблиці” був випущений Google Doodle.

Що стосується Google дудла на честь 151 річниці з дня народження Уілбура Сковілла, то в ньому користувачам пропонується повчальна анімація про найгостріші перці та їх рейтинг за шкалою Сковілла, а також можливість битися з “пекучими” монстрами у смертельному двобої.

Гра в новому Google Doodle присвяченому Уілбуру Сковіллу і його

Гра в новому Google Doodle присвяченому Уілбуру Сковіллу і його “шкалі пекучості”

Повертаючись до “Шкали пекучості Сковілла” можна сказати, що найслабшим в ній є болгарський перець з рейтингом 0. Очолює рейтинг “пекучості” резініфератоксін – це хімікат натурального походження, що добувається з марокканського рослини “молочай смолоносний”, його рейтинг 16 млрд одиниць за шкалою Сковілла. Слідом за ним розташувався тініатоксін – сильний іррітант і нейротоксин, міститься в нігерійському рослині “молочай Пуассона”, його рейтинг 5,3 мільярда одиниць за шкалою Сковілла.

Також можна поглянути на повну таблицю:

Шкала пекучості Сковілла

Шкала пекучості Сковілла