Компанія Майкла Делла запише свою назву в історію, адже Dell купує виробника систем для зберігання даних EMC Corporation за рекордні у сфері IT $67 мільярдів. Про дану супер-угоді повідомляється в прес-релізі компанії Dell.

Керівництво Dell пішло на досить цікавий крок, заплативши за акцію компанії EMC 33,15 доларів, що перевищує її котирування на момент закриття торгів 7 жовтня на цілих 28 відсотків. Дану угоду Dell оплатить акціями та грошовими коштами (24,05 доларів за папір), і завершить її імовірно до жовтня наступного року.

Після об’єднання компанію очолить Майкл Делл, а її штаб-квартира буде розміщена в Массачусетсі в місті Хопкінтон.

EMC Corporation - американська компанія, одна з найбільших у світі корпорацій на ринку продуктів, послуг та рішень для зберігання і управління інформацією.

EMC Corporation – американська компанія, одна з найбільших у світі корпорацій на ринку продуктів, послуг та рішень для зберігання і управління інформацією.

У 2013 році після buyout об’ємом в 25 мільярдів доларів Dell стала приватною компанією і почала переоріентіровку свого бізнесу. Компанія пішла від виробництва ПК і стала займатися зберіганням даних, а також наданням послуг з безпеки комп’ютерних систем.

Американська компанія EMC Corporation має капіталізацію сумою приблизно 50 мільярдів доларів. Тільки в квітні-червні 2015 року, чистий прибуток EMC був оцінений в 487 мільйонів доларів, виручка за квартал – 6 мільярдів доларів.