У соціальній мережі “ВКонтакте незабаром з’явиться дуже цікава функція, яка допоможе популярним користувачам стежити за статистикою своїх записів. Про це повідомив глава прес-служби соцмережі Георгій Лобушкін.

Лобушкін заявив, що для багатьох користувачів їх акаунти “ВКонтакте” є дуже важливим інструментом для спілкування зі своєю аудиторією. Тому спеціально для них буде надана можливість перегляду статистики окремих записів, що дозволить більш ефективно вибудувати контентную політику на їх сторінках, за допомогою оцінки популярності кожного окремого запису.

Для цього у популярних користувачів “ВКонтакте” з’явиться нова вкладка “Записи“, де буде показана статистика їх оригінальних постів (сумарна кількість переглядів і окремо серед підписників). Крім цього з’явиться можливість дізнатися кількість “репостів”, “лайків” записів, а також інформація про “скарги” і нових підписників.

Даний потужний інструмент SMM поки що буде доступний лише для користувачів, у яких понад 10 000 друзів і підписників.

На даний момент на сайті “ВКонтакте” зареєстровано більше 300 мільйонів акаунтів. За даними компанії, щодня соцмережу відвідує понад 75 мільйонів користувачів.