Дніпро” залишив Лігу Європи красиво. Підопічні Мирона Маркевича на домашньому стадіоні забили три голи у ворота норвезького клубу “Русенборг” (3:0). Таким чином “Дніпро” перервав свою чорну смугу, яка складалася з трьох поспіль поразок у рамках ЛЄ. Допоміг у цьому дніпрянам дубль Матеуса і гол Євгена Шахова.

“Дніпро” почав матч активніше, однак, незважаючи на це перший небезпечний момент виник саме біля воріт Бойка. Голкіпер дніпрян вже на 12-й хвилині був змушений відбивати пенальті, Андре Хелланд пробив у правий кут, але Бойко здійснив чудовий сейв. Наприкінці тайму відкрити рахунок зумів Матеус, а в другому таймі бразилець і зовсім подвоїв його. Третій гол за “Дніпро” забив Євген Шахов вже незадовго до фінального свистка.

Матеус забиває перший гол у ворота “Русенборга”:

Після відмінного пасу від Матоса – Матеус забиває другий гол:

Матеус віддає точний пас на Шахова і останній ставить крапку в матчі – 3:0!

Перемога над “Русенборгом” дозволила “Дніпру” завершити виступ у Лізі Європи на третьому місці в групі G, але не дозволила пройти далі. З першого місця в 1/16 фіналу ЛЄ вийшов “Лаціо”, з другого “Сент-Етьєн”.

Жеребкування наступної стадії Ліги Європи відбудеться вже 14 грудня. Перші матчі пройдуть у лютому 2016 року.