Пішли красиво. Дніпропетровський “Дніпро виграв матч престижу у “Русенборга“. Команди, яким вже не було за що змагатися в Лізі Європи, “билися” на полі заради своїх країн і вболівальників, сильнішим виявився “Дніпро” – 3:0.

На початку гри активнішими були гості, гравці “Русенборга” мали пару хороших моментів, але не змогли їх реалізувати. До середини першого тайму гра поступово вирівнялася, а вже на 35-й хвилині господарі вийшли вперед. Перехопивши м’яч в центрі поля, Бруну Гама відправив його в штрафну зону прямо на хід Матеусу, бразилець майстерно переграв захисника “Русенборга” і відправив м’яч у сітку – 1:0.

“Дніпро” вдома розібрався з “Русенборгом” (fcdnipro.ua)

У другому таймі “Дніпро” не зменшував, а лише нарощував темп гри. Через всього 15 хвилин це дало свій результат – Матеус оформив дубль. На цей раз гол був забитий бразильською зв’язкою, Лео Матос скинув м’яч на Матеуса і нападник подвоїв рахунок на табло. За 12 хвилин до кінця основного часу Шахов ставить крапку у матчі. Лучкевич з флангу прострілив у штрафну суперника, де Шахов пробив під поперечину. Голкіпер зреагував на удар, але невдало відбив м’яч і він все одно приземлився за лінією воріт.

Ця перемога стала другою для “Дніпра”, крім цього в активі дніпропетровців 1 нічия і 3 поразки. Таким чином, українці набрали 7 очок, що не дозволило їм піднятися вище третього місця, ну а “Русенборг” залишився на дні групи G. У плей-офф вийшли “Лаціо” і “Сент-Етьєн”.