У Києві завершився останній матч групового етапу Ліги чемпіонів, в якому київське “Динамо приймало тель-авівський “Маккабі“. На кону цієї гри було все, лише перемога дозволяла “біло-синім” пройти в плей-офф Ліги чемпіонів вперше за 16 років, і це сталося. Команда Реброва мінімально переграла ізраїльтян (1:0) і вийшла в наступну стадію турніру з другого рядка. Востаннє кияни виходили в плей-офф найпрестижнішого клубного турніру в світі ще в далекому сезоні 1998/1999.

“Динамо” переграло “Маккабі” – 1:0

Гра в Києві вийшла непростою, суперник добре оборонявся і не дозволяв “динамівцям” проводити гострі атаки. Однак одну помилку в першому таймі “Маккабі” все ж допустив, Бен Хаїм на 17-й хвилині зрізав м’яч у бік своїх воріт і воротареві довелося проявити неймовірну реакцію щоб відбити його, але на добиванні був Гармаш1:0. Крім цього перший тайм запам’ятався травмою Андрія Ярмоленка, нападник залишив поле на 18-й хвилині, замість нього вийшов Олег Гусєв.

У другому таймі ініціативою володів клуб з Тель-Авіва. Суперник мав непогані шанси для того щоб зрівняти рахунок, але оборона “біло-синіх” витримала цей натиск і зуміла добути такі важливі 3 очки.

За право виступати в плей-офф в паралельному матчі групи G бився лондонський “Челсі і португальський “Порту“. “Сині” впевнено переграли свого суперника (2:0) і вийшли з групи з першого місця. Перший гол у свої ворота забив гравець “Порту” Іван Маркано, а подвоїв рахунок Вілліан.

Після 6 матчів групового етапу Ліги чемпіонів ситуація в групі G наступна: “Челсі” – 13 очок, “Динамо” – 11, “Порту” – 10 та “Маккабі” – 0.