Шахтар” у виїзному матчі Ліги чемпіонів проти “ПСЖпоступився з рахунком 2:0 (у першому матчі українці програли 0:3). Всього з 3-ма очками після 6 матчів групового етапу “Гірники” посіли третю сходинку в групі А і тепер навесні боротимуться у Лізі Європи.

“Парижани” вийшли на матч без ряду основних футболістів, що позначилося на їхній грі. “Шахтар” у свою чергу був більш зібраний і зіграв краще, ніж у Львові. У першому таймі у “Гірників” було 2 хороших моменти, але Едуардо не зміг їх реалізувати.

Господарі більше володіли м’ячем і в другому таймі змогли двічі вразити ворота “Шахтаря”. Спочатку Лукас Моура забив гол після передачі Златана Ібрагімовича, після чого бразилець вже виступив у ролі асистента і скинувши м’яч на шведа вивів його на побачення з Каніболоцьким – 2:0.