На “Парк де Пренсзавершився останній матч групового етапу Ліги чемпіонів. Місцевий “ПСЖ” знову переміг і залишив свої ворота сухими, матч проти донецького “Шахтаря” завершився з рахунком – 2:0. Таким чином “ПСЖ” відправився в 1/8 Ліги чемпіонів з другого рядка в групі, а “Шахтар” перебирається в Лігу Європи.

Потрапити в Лігу Європи “Шахтарю” допоміг мадридський “Реал“, який забив 8 сухих голів у ворота шведського “Мальме. Таким чином шведи залишилися на дні групи А з 3 очками, у “Шахтаря” також 3 очки, але при цьому краще статистика особистих зустрічей з “Мальме”.

Як і передбачалося до матчу, “ПСЖ” повністю володів ініціативою на домашньому стадіоні і практично не давав суперникові атакувати свої ворота. Відмінні моменти відкрити рахунок мав хорват Едуардо, але не зміг вразити порожні ворота. Спочатку м’яч пролетів повз ворота, а після пасу від Срни він не зміг дотягнутися до “круглого”.

У парижан з реалізацією моментів проблем не було. У другому таймі господарі змогли забити 2 голи і довести, що “ПСЖ” на своєму полі в Лізі чемпіонів практично не робить помилок. Спочатку після пасу від Ібрагівіча гол забив Лукас Моура, після чого за кілька хвилин до фінального свистка вже бразилець віддав пас на Златана і швед забив другий гол.

Груповий етап завершився з такими результатами в групі А: у “Шахтаря” і “Мальме” по 3 очки, “ПСЖ” з 13 очками виходить в 1/8 ЛЧ з другого рядка і лідирує в групі Реал, у якого 16 очок після 6 ігор.