Новоспечений чемпіон світу за чотирма версіями (WBO\WBA\IBO\IBF) Тайсон Ф’юрі, який зовсім недавно відібрав їх у Володимира Кличко, здивував любителів боксу своїм рішенням. Уродженець Манчестера не хоче проводити обов’язковий захист поясу IBF проти претендента на даний титул українця В’ячеслава Глазкова. У разі відмови пояс стане вакантним, і Глазков посперечається за нього в поєдинку проти другого номера в рейтингу IBF. Про рішення Ф’юрі заявив його менеджер Мік Хеннесі.

Менеджер британця досить різко висловився на адресу організації IBF. На думку Хеннесі, “Міжнародна боксерська організація” вчинила некрасиво, коли зобов’язала команду Ф’юрі домовитися з командою Глазкова за найближчих 30 днів, а після того як переговори не почалися, вони призначили промоутерські торги. На думку менеджера британця, організація намагається залякати їх поєдинком з українським претендентом, але в такому випадку Ф’юрі готовий викинути даний пояс у відро для сміття вже на найближчій конференції.

Пояс IBF

Пояс IBF

Також промоутер Тайсона Ф’юрі пояснив і причину, по якій боксер не зацікавлений у цьому двобої. За словами Хеннесі, Тайсону просто не потрібен цей бій, так як він не має ніякого значення для британця. Менеджер вважає, що якщо IBF хочуть зробити штучного чемпіона, то вони спокійно можуть це робити, але для команди Ф’юрі цей бій, також, як і пояс, не має ніякого значення.

Якщо ж це станеться, то пояс за версією IBF стане вакантним, після чого він буде оскаржений в поєдинку В’ячеслав Глазков – Чарльз Мартін. Американець на даний момент другий у рейтингу IBF.

Ну а Тайсон Ф’юрі вже серйозно налаштований на реванш з Володимиром Кличком, який швидше за все пройде в кінці весни або на початку літа наступного року. На жаль, у разі перемоги, Кличко зможе повернути собі не всі пояси, оскільки з високою часткою ймовірності, пояс IBF все ж стане вакантним.