Українська біатлоністка Олена Підгрушна знову прославляє свою країну. На своїй першій індивідуальній гонці, на етапі Кубка світу в Естерсунді, біатлоністка завоювала бронзову медаль!

В індивідуальній гонці на 15 кілометрів, аж до останнього рубежу, першою була біатлоністка з Чехії Габріела Соукалова. Спортсменка, стартувавши під 5-м номером, без промахів пройшла 3 рубежа, однак на останньому змастила. Конкурентки стріляли теж не ідеально, тому Габріела Соукалова ще залишалася попереду, але лідерство втратила.

Перший рубіж краще за всіх пройшла фінка Кайса Макарайнен, яка перемогла на Кубку світу в минулому році. Але зі стріляниною справи йшли вкрай погано, у зв’язку з чим, Кайса не потрапила навіть у топ-20.

За підсумками гонки можна було виділити спортсменку з Франції Марі Дорен-Абер, а також норвезьку біатлоністку Тіріл Екгофф, але і вони в підсумку допустили помилки і втратили шанси на перемогу.

Проте найкраще провела індивідуальну гонку італійка Доротея Вірер. Вона вразила всі 20 мішеней і при цьому швидкість її була просто відмінною.

На щастя українська спортсменка також потрапила на п’єдестал. Олена Підгрушна незважаючи на старт під 81-м номером зуміла посісти третє місце і завоювати “бронзу” Кубка світу. Будь-який промах міг позбавити Олену медалі, але вона була точна.

Більше в топ-15 ніхто з представниць України не потрапив.