Володимир Кличко 2 грудня порадував своїх фанів заявою, в якій повідомив про реванш з Тайсоном Ф’юрі. Про це боксер повідомив через свою офіційну сторінку в Facebook.

Кличко-молодший заявив, що у нього є хороші новини як для Тайсона Ф’юрі, так і для мільйонної армії боксу у світі. Тепер уже екс-чемпіон скористається опцією про реванш у своєму контракті і проведе ще один бій з британцем. Бій вже знаходиться в розробці, а точні дані про місце проведення і датою Володимир пообіцяв повідомити вже зовсім скоро.

Крім того в повідомленні Кличко (64/4 / KO53) розповів про свою поразку, після бою з Ф’юрі він був пригнічений і довго думав про своє майбутнє. Через кілька безсонних ночей Володимир зрозумів, що не зміг показати весь свій потенціал і може провести бій набагато краще. Тому матч-реванш обов’язково відбудеться і українець вже знає, що в ньому потрібно буде поміняти.

Кличко після поразки від Ф'юрі

Кличко після поразки від Ф’юрі (vesti-ukr.com)

На повідомлення Володимира практично миттєво зреагувала команда Тайсона Ф’юрі (25/0 / KO18). Вони з оптимізмом прийняли рішення Кличко про повторний поєдинок. Однак на реванш можуть бути виставлені не всі пояси, так як організація IBF зобов’язала переможця двобою Кличко – Ф’юрі провести бій з головним претендентом на цей титул – В’ячеславом Глазковим. Тому Ф’юрі обов’язково зустрінеться з Глазковим, торги за бій призначені на 11 грудня.

Тим не менш, тренер британця Пітер Ф’юрі не збирається витрачати час на добровільний захист, а має намір в першу чергу провести реванш з Володимиром Кличком. Також є можливість того, що Глазков спочатку домовиться про поєдинок з Деонтеєм Уайлдером, який володіє поясом WBC. У такому випадку Тайсон Ф’юрі зможе зберегти пояс IBF до матчу-реваншу з Кличком.

На думку менеджера Володимира Кличка Бернда Бенте, реванш стане найбільш очікуваним поєдинком 2016 року і швидше за все, відбудеться в травні-червні. Територіальної бій пройде в Німеччині чи Англії.