За Володимира Кличко є кому помститися. Поки точних дат про реванш Кличко – Ф’юрі немає, британець може битися з ще одним українським боксером, непереможеним В’ячеславом Глазковим (21/0/1 KO13). “Цар” став обов’язковим претендентом на пояс за версією IBF.

“Міжнародна боксерська організація” оповістила представників обов’язкового претендента на титул IBF В’ячеслава Глазкова, а також команду володаря даного титулу Тайсона Ф’юрі (25/0/0 KO18) про те, що у сторін є всього 30 днів для початку переговорів про торги. Якщо ж протягом цього часу сторони не дійдуть згоди, то організація IBF оголосить про промоутерські торги за право проведення поєдинку Ф’юрі – Глазков.

Тайсон Ф'юрі

Тайсон Ф’юрі (boxingplanet.ru)

На заяву організації відразу відповіла промоутер українця Кеті Дува, яка не збирається домовлятися з командою Тайсона Ф’юрі і вимагає провести торги за бій негайно. Після чого “Міжнародна боксерська організація” вирішила призначити торги на 11 грудня. Мінімальна ставка на проведення бою складе 200 тисяч доларів, місце проведення – штаб-квартира IBF в Спрінгфілді.

Якщо ж Тайсон Ф’юрі відмовиться від торгів, то пояс за версією IBF стане вакантним і В’ячеслав Глазков проведе бій з боксером, що йде на другій сходинці в рейтингу. Зараз №2 у рейтингу IBF – Чарльз Мартін.

Нагадаємо, 28 листопада Тайсон Ф’юрі одноголосним рішенням суддів переміг Володимира Кличко і став чемпіоном світу відразу за 4-м версіями: WBO, WBA, IBF і IBO.