У Естерсунді вже повних ходом йде Кубок світу з біатлону. Кольори збірної України в суперміксі захищали Сергій Семенов і Юлія Джима, обидва біатлоніста довгий час трималися в топ-4, а вже перед фінальним етапом гонки Семенов вийшов на перше місце, але проваливши стрілянину і отримавши додаткове коло, він у підсумку посів лише сьоме місце. Переможцями першого етапу КС стала збірна Норвегії, друге місце посіла збірна Канади, а трійку лідерів замкнули німецькі біатлоністи.

Результати суперміксу

На змішаній естафеті знову підвела чоловіча частина збірної і гонка була провалена. Олена Підгрушна невдало відстрілялася, але Ольга Абрамова повернула збірну України на 4-у позицію, однак Дмитро Підгрушний і Артем Прима провалили гонку і опустили команду на 11-й рядок. Перше місце в естафеті зайняли знову норвежці, друге дісталося німцям і третє – чехам.

Результати змішаної естафети

Свою майстерність збірна України тепер може показати в індивідуальній гонці на 20 кілометрів. Гонка стартує другого грудня.