Бій в Дюссельдорфі завершився і залишив після себе більше запитань, ніж відповідей. Чому Володимир Кличко так слабо провів поєдинок і чи вартий Тайсон Ф’юрі бути чемпіоном? Подивимося, що сказали самі боксери після бою.

Володимир Кличко після поєдинку заявив, що матч-реванш обов’язково відбудеться і він не має наміру йти на пенсію. Пункт про проведення реваншу в разі поразки Володимира був прописаний в контракті, так що з його організацією проблем вже точно не буде. Імовірно бій відбудеться навесні-влітку 2016 року.

Український чемпіон визнав свою поразку і те, що суперник був швидше його, а сам Кличко просто не зміг підібрати правильну дистанцію. Саме з цієї причини ми і стали свідками такої маленького кількості ударів від Володимира. До цього ще варто додати різницю в довжині рук, та й 12 років різниці між Ф’юрі і Кличко не могли залишитися непоміченими.

Кличко-старший прокоментував поразку брата досить стримано, але з його слів було зрозуміло, що Володимир недопрацював в ринзі. Віталій заявив, що його брат не виконав своє домашнє завдання, мало ризикував і не був досить активним, але він обов’язково повернеться в ринг більш сильним.

Новоспечений чемпіон світу Тайсон Ф’юрі поки злегка шокований, адже у своєму першому серйозному чемпіонському поєдинку він переміг, та ще й кого – Володимира Кличка. Більше 10 років ніхто не міг цього зробити, а у британця вийшло.

Ф’юрі після бою в інтерв’ю сказав, що збулася його мрія, для якої він щодня протягом 6 місяців тренувався в залі. Боксер стримав свою обіцянку і після поєдинку заспівав пісню для своїх фанатів і дружини.

Крім цього Ф’юрі вибачився перед Володимиром Кличком і Ленноксом Льюїсом за образи на їх адресу. Британець назвав їх великими чемпіонами, а свої передматчеві заяви – звичайним розкручуванням бою.

Одного разу успіх Тайсона Ф’юрі передбачив великий тренер багатьох чемпіонів світу, в тому числі і Володимира Кличка, Емануель Стюард. Ще в 2011 році, за рік до своєї смерті, він сказав, що на той момент 22-річний Ф’юрі має всі шанси стати кращим в суперважкому дивізіоні. Стюард був упевнений в успіху британця, тому що бачив у ньому талант і індивідуальність.

Відео повного бою – Володимир Кличко – Тайсон Ф’юрі: