Об’єднання всіх чемпіонських титулів відкладається, Володимир Кличко програв за очками Тайсону Ф’юрі. Такого результату поєдинку навряд чи хтось очікував, але бокс є бокс і тут може трапитися все що завгодно. На стадіоні “Еспріт Арена” сьогодні був оголошений новий чемпіон – Тайсон Ф’юрі.

Боксери почали бій досить спокійно, намагаючись пристосуватися до стилю один одного. Володимир Кличко відразу дав зрозуміти супернику, що налаштований серйозно і контролював центр рингу.

Наступні два раунди Кличко промацував британця, але Ф’юрі чинив опір і постійно кидався вперед. У третьому раунді Тайсон навіть став танцювати і опустив руки, чим намагався спровокувати Володимира.

Ф’юрі постійно змінював стійку, що явно заважало Кличку, але все ж не приносило йому великої переваги. У свою чергу Володимир все ніяк не міг потрапити в суперника своїми коронними джебами, а до середини поєдинку ще й заробив розсічення через удар головою від Тайсона.

Друга половина бою була менш активною і запам’яталася здебільшого лише частими клінчами. Британець регулярно пірнав під руку Кличку і пробивав по корпусу. У 9-му раунді Володимир потряс суперника ударом в підборіддя, однак той не тільки вистояв, а й відповів бічним з аперкотом.

У передостанньому раунді з Ф’юрі було знято 1 очко за часті удари по потилиці, а Володимир заробив ще одне розсічення, і обличчя українця було в крові. Останній раунд більше був схожий на м’ясорубку, обидва боксери йшли вперед, не думаючи про захист. Володимир пару раз точно потрапив в голову британця, проте нічим серйозним це не закінчилося.

Після декількох хвилин очікувань судді оголосили результат, який вже точно всіх здивував. Одноголосним рішенням суддів перемогу здобув Тайсон Ф’юрі – 115|112, 115|112 та 116|111. Таким чином, британець завдав 4-ї поразки українцю, і вона стала першою з 2004 року.