Сьогодні вночі, 28 листопада, в Дюссельдорфі відбудеться поєдинок, в якому Володимиру Кличку буде протистояти молодий британець Тайсон Ф’юрі. Але що ми знаємо про цей поєдинок? Вашій увазі надаються 10 фактів про майбутній бій.

1. Поєдинок проходитиме на стадіоні “Еспріт Арена” (Esprit Arena), його місткість 54900 чоловік. Ціни на квитки варіюються від 29 до 890 євро.

Esprit Arena - багатофункціональний стадіон в Дюссельдорфі, Німеччина, домашня арена футбольного клубу

Esprit Arena – багатофункціональний стадіон в Дюссельдорфі, Німеччина, домашня арена футбольного клубу “Фортуна”, а також команди з американського футболу “Рейн Файр”.

2. Поєдинок Кличко – Ф’юрі покажуть у 150 країнах світу! В Україні любителі боксу зможуть подивитися бій на телеканалі “Інтер“. Початок трансляції о 21:30 за київським часом.

3. Влітку 2015 року компанія Володимира Кличка – Klitschko Management Group (KMG) уклала новий контракт з німецьким каналом RTL на 5 поєдинків. Сьогодні відбудеться перший з них.

4. У обох боксерів є прізвиська. Володимира Кличка за його сильні кулаки прозвали – Доктор Сталевий Молот. Тайсона Ф’юрі називають Циганським Бароном, тому що в ньому тече циганська кров.

5. Перед поєдинком публіку буде розігрівати співак Род Стюард. Володимир Кличко як завжди вийде під пісню Can’t Stop, культової групи Red Hot Chili Peppers.

Кличко - Ф'юрі. Трохи статистики

Кличко – Ф’юрі. Трохи статистики

6. Український чемпіон сьогодні буде в 19-й підряд захищати свій чемпіоньський титул, це другий показник в історії боксу. Лідирує в цьому рейтингу легендарний боксер Джо Луїс, на його рахунку 25 успішних захистів поспіль.

7. З 2003 року Володимир Кличко проводить не більше двох поєдинків на рік. Таким чином, щоб побити рекорд Джо Луїса, йому буде потрібно боксувати як мінімум до 2019 року.

8. Володимир Кличко востаннє програвав бій 11 років тому. Ламон Брюстел переміг українця в квітні 2004 року.

9. Тайсон Ф’юрі найвищий суперник Володимира Кличка на профі-рингу. Зріст британця – 206 сантиметрів. Одного разу Ф’юрі був спаринг-партнером Володимира.

10. Тайсон Ф’юрі ще не був переможений, за 8 років у профі він провів 24 успішних поєдинків. До Ф’юрі Володимир Кличко перемагав 12 раніше непереможених бійців, серед яких: Олександр Повєткін, Кубрат Пулєв, Самюель Пітер і багато інших.