Дніпропісля двох поразок від “Сент-Етьєна приїхав до Риму і знову не зміг знайти свою гру. Команда Маркевича поступилася “Лаціо” – 3:1 і припинила боротьбу в турнірі.

Перший гол був забитий вже на четвертій хвилині, відзначився Антоніо Кандрева після передачі Марко Пароло:

У другому таймі дніпряни відігралися. На 65-й хвилині м’яч потрапив до Бруга Гами, португалець пробив точно в кут воріт суперника:

Через кілька хвилин Пароло знову вивів “Лаціо” вперед. Італієць пробив зі штрафної, м’яч зрикошетив і залетів точно в нижній кут Бойко:

У додані хвилини Джорджевич забив третій гол і поставив крапку в цьому матчі:

Дніпро” за підсумками п’яти ігор набрав всього 4 очки, чого виявилося замало для подальшої боротьби в групі. Суперники “Дніпра” по групі “Сент-Етьєн” і “Русенборг” зіграли внічию – 1:1. Норвежці також припиняють боротьбу в Лізі Європи.