Дніпро” програв третій матч поспіль і втратив шанси на вихід в плей-офф Ліги Європи. У п’ятому матчі групового етапу команда Маркевича на виїзді програла римському “Лаціо з рахунком 3:1. Тепер останній матч проти “Русенборга” ніяк не вплине на ситуацію в групі і став лише формальністю.

Рахунок у матчі мали відкривати гості, гравець “Дніпра” Данило з лінії штрафного пробив у бік воріт Етріта Беріша, м’яч пролетів в сантиметрах від штанги. А ще всього через 2 хвилини пропустили гості. Швидкий гол забив півзахисник Антоніо Кандрева, який вискочивши з глибини, пробив повз Бойка з гострого кута. В інші хвилини першого тайму “Дніпро” грав мляво і не був схожий на команду, яка минулого року дійшла до фіналу цього турніру.

Другий тайм розпочався вдало для дніпрян і вони зрівняли рахунок. Гол на свій рахунок записав Бруну Гама, який просто опинився в потрібному місці, португалець прийняв відскочивший на нього м’яч і точно пробив у дальній кут. Але всього через кілька хвилин римляни знову вийшли вперед. Пароло вирішив прострілити зі штрафної лінії, м’яч зрикошетив і залетів у нижній кут, Бойко нічого не зміг вдіяти. “Дніпро” практично не створював моментів, забити міг Селезньов, але після удару м’яч пролетів поруч зі штангою. У доданий час Філіп Джорджевич поставив крапку в цьому протистоянні, а разом з ним і у виступі “Дніпра” на цьому турнірі. Серба залишили одного в штрафний, після дальнього удару він був перший на м’ячі і спокійно переграв Бойко метрів з 10-ти.

В іншому матчі групи G “Сент-Етьєн” не зміг переграти “Русенборг” на виїзді (1:1), але, незважаючи на це, французи забезпечили собі вихід в плей-офф на пару з “Лаціо”.