25 листопада, в 20:00 за київським часом, на стадіоні “Олімпіко” відбудеться матч між лідером групи G римським “Лаціо” і “Дніпром“, що йде на третьому місці. Для того щоб зачепитися за вихід з групи “Дніпру” потрібна тільки перемога, при будь-якому іншому результаті дніпряни на пару з “Русенборгом” залишать Лігу Європи.

Останні 2 матчі в Лізі Європи “Дніпро” програв із загальним рахунком 4:0 і потрапив не в саму приємну ситуацію. Спочатку дніпряни мінімально програли “Сент-Етьєну” вдома (0:1), після чого були розгромлені у Франції – 3:0.

У команди Маркевича в цьому сезоні проблем вистачає, однією з яких є вік гравців. Вікова команда під кінець року починає здавати позиції і вже не тягне фізично, поступається опонентам у швидкості. Однак в інших компонентах “Дніпро” спокійно може конкурувати з більшістю з своїх суперників.

Крім цього є проблеми зі складом. Якщо не враховувати те, що команду покинув лідер Євген Коноплянка, то варто відзначити відсутність у складі Руслана Ротаня і Руїса. Тому легкої гри команді в Римі вже точно не варто чекати. Але “Дніпру” в цьому матчі потрібно обов’язково довести всьому світові, що в минулому сезоні вони вийшли у фінал цього турніру не випадково.

У свою чергу “Лаціо” знаходиться в прекрасній формі. Команда Стефано Піолє лідирує в групі G, має більш досвідчених гравців, грає вдома.

Розсудить цей матч арбітр з Литви Гедемінас Мажейка. Литовець вже раз судив матч з “Дніпром”, було це в 2013 році, коли дніпряни грали проти “Нимме Калью”.

Гедемінас Мажейка

Гедемінас Мажейка

Букмекери вважають фаворитом матчу “Лаціо“, на їхню перемогу коефіцієнт дорівнює – 1,80, на нічию – 3,30, на перемогу “Дніпра” – 5,00. Також букмекери вважають, що матч завершиться або мінімальною перемогою господарів – 1:0, або ж нічиєю – 1:1.