Шахтар” і “Реал у Львові на пару забили 7 голів! На жаль, 4 з них були забиті у ворота “гірників” (3:4) і допустивши четвертої поразки в груповому етапі команда Луческу більше не має шансів потрапити до плей-офф Ліги чемпіонів. Тепер “Шахтар” сконцентрується на грі проти “ПСЖ” і буде битися за третю сходинку в групі і як підсумок – вихід у Лігу Європи.

У Львові перший гол записав на свій рахунок Кріштіану Роналду на 18-й хвилині:

У другому таймі “Реал” продовжив наступати і забив другий гол. Роналду віддав пас на Модріча і хорват відправив м’яч у сітку:

Потім Роналду віддав пас вже на Карвахаля, іспанець забив третій гол:

На 70-й хвилині дубль оформив і сам Роналду:

Починаючи з 77-ї хвилини затих “Реал” і активізувався “Шахтар”. Спочатку Алекс Тейшейра забив пенальті, а потім і оформив дубль:

Між голами Тейшейри відзначився Дентіньо:

“Шахтар” продовжував тиснути на оборону суперника до останніх секунд, проте “Реал” все ж вистояв і здобув перемогу – 3:4. У паралельному матчі “ПСЖ” в гостях покарав “Мальме” – 0:5.