Донецький “Шахтар” знову програв мадридському “Реалу“, в загальній складності “гірники” за два матчі забили у ворота Кіко Касільі 3 м’ячі, при цьому пропустивши 8. Матч на стадіоні “Арена-Львів” завершився з рахунком 3:4. Український клуб програв, але бився до останнього, що безумовно порадувало уболівальників. До чуда залишалося зовсім небагато, проте часу на четвертий гол у підопічних Луческу не вистачило.

У першому таймі команда Бенітеса показала, що приїхала в Україну за перемогою і володіла ініціативою вже з перших хвилин, що до середини тайму переросло в перший забитий гол. Ракицький не зміг наздогнати валлійськького півзахисника Бейла, після чого Гарет прострілив у бік дальньої штанги, де Кріштіану Роналду головою відправив м’яч вже у порожні ворота – 0:1. У “Шахтаря” у першій 45-хвилинці не було 100-відсоткових нагод, але оборону “Реала” пару раз все ж потурбували.

Початок другого тайму ускладнив ситуацію “Шахтаря” і всього через 7 хвилин після старту другої 45-хвилинки “гірники” вже летіли 0:3. Другий гол організував Роналду, який обіграв Марсіо де Азеведо і віддав пас на Модріча, хорват відправив м’яч у сітку – 0:2. Третій гол на свій рахунок записав Карвахаль красиво відправивши м’яч у дальній кут “Шахтаря” – 0:3.

Приблизно через 20 хвилин Роналду оформив дубль, і коли здавалося, що гра на цьому закінчилася, “Шахтар” активізувався і почав потроху відіграватися. За наступні 11 хвилин “гірники” змогли відіграти 3 голи! Дубль на свій рахунок записав Алекс Тейшейра і один гол у ворота Касільі забив Дентіньо. На жаль, зрівняти рахунок і заробити таке важливе 1 очко у “Шахтаря” не вийшло.

Ця поразка позбавила “гірників” можливості далі боротися в Лізі чемпіонів. “ПСЖ” розгромив “Мальме” 0:5 і шведи також залишилися за бортом ЛЧ. Тепер підопічним Луческу потрібно якомога краще виступити у Франції проти “ПСЖ” і сподіватися, що “Мальме” якимось дивом не обіграє “Реал”. В цілому “Шахтар” має прекрасні шанси залишитися на третьому місці в групі і потрапити в Лігу Європи.