Динамо” налаштувалося на виїзну гру проти “Порту” і шокувало тисячі португальських уболівальників які прийшли на “Драгау” подивитися на свою команду. Матч завершився з рахунком 0:2, що дозволило киянам наблизитися до “Порту” і “Челсі”, тепер відрив між ними і “Динамо” складає всього 2 очки, і все буде вирішуватися в останньому матчі.

Допомогли добути перемогу голи Андрія Ярмоленка і Дерліса Гонсалеса, а також правильний план на гру від Сергія Реброва і в цілому злагоджена командна гра киян.

Перший гол забив Андрій Ярмоленко вже на 35-й хвилині зустрічі. Після порушення правил у штрафному киян до точки підійшов 10-й номер “біло-синіх” і переграв досвідченого Ікера Касільяса.

Другий гол був забитий вже на 64-й хвилині. Гонсалес увірвався в штрафну суперника і пробив по воротах, Ікер зреагував, але відбивши м’яч рукою, той парашутом відправився в сітку.

Тепер киян чекає гра з “Маккабі”, а “Челсі” з “Порту”. Обидва матчі відбудуться 9 грудня.