Матч “Порту” – “Динамо” на “Ештадіу ду Драгау” завершився невеликою сенсацією. Незважаючи на статус фаворита у господарів і відсутність віри в “біло-синіх” з боку букмекерів, команда Реброва все ж переграла суперника і при цьому не пропустила – 0:2.

Матч розпочався досить мляво і команди повільно набирали темп. “Порту” в рідних стінах краще контролював м’яч, але розхитати оборону суперника ніяк не виходило, небезпечних моментів біля воріт Шовковського просто не було. У “Динамо” ситуація була практично така ж, до середини першого тайму з атакуючими діями і грою в центрі були проблеми.

Але перший небезпечний момент створили все ж гості. На 25-й хвилині Гонсалес пробив прямо під поперечину, а Ікер Касільяс здійснив перший сейв. Вже через пару хвилин Гармаш і Мораес могли відправити м’яч у сітку суперника, але перший потрапив у штангу, а другий трохи змазав.

Після декількох хороших атак команда Реброва стала грати активніше і впевненіше, що призвело до позитивного результату. Ближче до кінця першого тайму Імбула в карній зоні грубо зіграв проти Рибалки, за що був призначений пенальті. Андрій Ярмоленко підійшов до точки і, пробивши по центру, переграв Касільяса – 0:1.

Андрій Ярмоленко забив перший гол у ворота

Андрій Ярмоленко забив перший гол у ворота “Порту” (hronika.info)

У другій половині гри “Порту” вирішив надолужити згаяне, а “Динамо” стало грати на контратаках. “Біло-сині” без проблем відбивали атаки суперника і при цьому регулярно перевіряли на міцність досвідченого Ікера.

Гра на контратаках в підсумку принесла свої плоди. Гонсалес увірвався в штрафну зону суперника і потужно пробив по центру, Касільяс відбив м’яч долонею, але той злетів угору і зрадницьки приземлився прямо у ворота – 0:2.

До фінального свистка “Порту” мав шанси відігратися, але то штанга рятувала ворота Шовковського, то поперечина. У підсумку кияни здобули впевнену перемогу над фаворитом групи G.

Ця перемога дозволила “Динамо” набрати 8 очок і практично впритул підібратися до “Порту” і Челсі, у яких по 10 балів. Тепер киянам потрібно обов’язково перегравати “Маккабі“, що дозволить їм вийти в 1\8 фіналу ЛЧ вперше з 1999 року. Однак якщо “Порту” і “Челсі” не визначать найсильнішого в очній дуелі, а “Динамо” переграє “Маккабі”, то у трьох команд буде по 11 балів, і найсильнішого будуть вибирати вже за додатковими показниками.