У суботу, 3 грудня, на каталонському стадіоні “Камп Ноу” відбувся центральний матч 14-го туру Ла Ліги, в якому місцева “Барселона” зустрілася зі своїм головним суперником – мадридським “Реалом”. Гра завершилася нічиєю 1:1. Каталонці до 90-ї хвилини вели в рахунку, але Серхіо Рамос зумів відіграти один гол на останніх секундах матчу.

Перший тайм завершився без голів. У другій 45-хвилинці характер показала “Барселона”, Неймар зробила навіс, а Луїс Суарес замкнув передачу. Здавалося, що гра так і завершиться мінімальною перемогою господарів. Однак, навіс Модріча в штрафну зону суперника розділив очки між командами.

Після цього матчу мадридський “Реал” продовжує лідирувати в чемпіонаті Іспанії з 34 очками. “Барселона” йде на другому місці, відстаючи від лідера на 6 балів.

Нагадаємо, стали відомі причини, через які розбився літак з футбольним клубом “Шапекоенсе”.