Збірна України приймала збірну Сербії в Харкові, на стадіоні “Металіст”. На цьому полі і в цьому місті вже давно не грала наша національна збірна, і за це вона нагородила харків’ян гідним футболом. Товариський матч завершився перемогою українців з рахунком 2:0.

Відкрили українці рахунок за 7 хвилин до кінця першої 45-хвилинки. М’яч у сітку воріт Предрага Райковіча відправив Євген Шахов. У другій половині матчу збірна України знову виглядала краще за суперника, що призвело до другого голу, за 3 хвилини до фінального свистка. Андрій Ярмоленко заробив на собі пенальті і сам же його реалізував.

Матч Україна – Сербія став останнім для нашої національної збірної в 2016 році. Таким чином, підопічні Андрія Шевченка завершили футбольний рік трьома перемогами, раніше вони переграли у відборі на ЧС-2018 збірні Косово і Фінляндії.