На прес-конференції в Манілі Менні Пакьяо зробив заяву, в якій спростував чутки про переговори з Флойдом Мейвезером про матч-реванш. Раніше безліч ЗМІ, посилаючись на самого “Пак Мена”, активно почали поширювати інформацію про початок переговорів команди філіппінця з командою TMT.

Менні заявив, що не вів переговорів з Мейвезером, але розмовляв з Бобом Арумом. Також Пакьяо додав, що вже на цьому тижні, після приїзду в Нью-Йорк, він проведе зі своїм промоутером більш предметні розмови про можливий реванш з Флойдом.

Промоутер “Пак Мена” Арум поспішив спростувати версію філіппінця і заявив одному з американських спортивних видань, що зовсім не розуміє про що говорить Пакьяо, адже Мейвезер-молодший вже завершив кар’єру боксера і немає приводів сподіватися на його повернення. Проте переговори на цьому тижні все ж почнуться, але щодо поєдинку Пак’яо – Маркес, а точніше їх п’ятого поєдинку. Крім цього одним з можливих суперників Менні може стати чемпіон світу за версією WBO Теренс Кроуфорд.

Менні Пакьяо

Менні Пакьяо (www.dni.ru)

Сам же філіппінський боксер не планує довго залишатися в боксі і вважає, що його наступний бій швидше за все стане останнім. Всьому виною його політична кар’єра, адже Пакьяо буде балотуватися в сенат Філіппін вже в 2016 році. На думку 36-річного боксера, після того як він стане сенатором йому буде необхідно зосередитися на своїй новій роботі і тому з боксом доведеться зав’язати.

Нагадаємо, у своєму останньому поєдинку Менні Пакьяо програв Флойду Мейвезеру за очками.