У ніч з суботи на неділю, 22 листопада, у Лас-Вегасі відбудеться супербій за пояс чемпіона за версією WBC між Мігелем Котто і Саулем Альваресом. Однак через рішення Всесвітньої боксерської ради, що забрала у пуерторіканця Котто пояс WBC, титул буде стояти на кону лише для Альвареса. Бій почнеться рано вранці в неділю о 03:00 за київським часом.

За даними Boxingnews24, за цей поєдинок Мігель Котто заробить як мінімум $15 мільйонів, а його молодий 25-річний суперник, який молодший за нього на 10 років, Альварес, заробить $5 мільйонів. До даних гонорарів можуть додатися ще й додаткові суми за продаж телетрансляцій, орієнтовно це $1,5-2,5 мільйона.

Боксери вже пройшли процедуру зважування, Альварес з вагою 70,3 кг виявився трохи важчим пуерторіканця – 69,6 кг.

Мігель Котто і Сауль Альварес

Мігель Котто і Сауль Альварес

Що стосується рішення WBC позбавити Мігеля Котто чемпіонського поясу, то це сталося здебільшого з вини пуерторіканця. Сторона Котто вирішила не виплачувати WBC $300 тисяч за організацію титульного поєдинку. Аргументували вони це тим, що суми в $800 тисяч, яку вони виплатили Геннадію Головкіну за те, щоб бій був не з ним, а з Саулем Альваресом, було більш ніж достатньо і додавати до неї ще $300 тисяч це вже перебір. Команда Мігеля була згодна на суму в $125 тисяч і це незважаючи на те, що за бій Котто гарантовано отримає як мінімум $15 мільйонів, а його суперник всього $5 млн.