Олександр Усик (10/0/9КО) 17 грудня повинен був провести бій з боснійським боксером Даміром Бельйо (22/0/18КО), але суперник українця вирішив дезертирувати. Тепер чемпіону світу за версією WBO у важкій вазі доведеться терміново підшукувати собі нового опонента на цю дату. 17 грудня Олександр проводитиме обов’язковий захист свого титулу.

Через свій Twitter-акаунт Дамір Бельйо повідомив всім цю новину і пояснив своє рішення. Як виявилося, боксер просто не готовий.

“Я досяг мети і отримав можливість битися за титул чемпіона WBO у важкій вазі. Всього 5 днів назад я дізнався про те, що на підготовку до поєдинку з Олександром Усиком у мене є всього 1 місяць і 20 днів. Але я перебуваю в поганій фізичній формі , так як майже місяць не тренувався і не зможу добре підготуватися до бою. Мені доведеться йти на війну без припасів… Я провів нараду зі своєю командою, і ми вирішили відмовитися від цього титульного поєдинку.

Все це зроблено заради боксу, адже претендент на титул не повинен виходити на чемпіонський поєдинок непідготовленим. Я відмовляюся навіть незважаючи на те, що при будь-якому результаті заробив би багато грошей, але WBO не заслуговує такого суперника для чемпіона”, – прокоментував своє рішення Дамір Бельйо.

Нагадаємо, Олександр Усик завоював чемпіонський пояс WBO в непростому поєдинку проти Кшиштофа Гловацького.